fb pixel
Dołącz do Konzept Studio

Nie widzisz swojego stanowiska? Nic nie szkodzi, napisz do nas!
Może szukamy akurat Ciebie :)

Aktualne oferty pracy /stażu

Junior graphic designer / Junior 3D graphic designer

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska: projektant graficzny oraz projektant grafiki 3D. Bardzo fajnie jeżeli łączysz te dwie cechy i chcesz rozwijać się w tym kierunku. Jako, że są to stanowiska juniorskie dajemy możliwość pracy zdalnej, elastyczny grafik oraz elastyczne formy zatrudnienia. Jest możliwość odbycia również stażu lub praktyk studenckich.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów graficznych do druku
  • Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych
  • Przygotowywanie wizualizacji 3D (Junior 3D)
  • Współpraca z klientami

Czego oczekujemy

  • Znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator (Affinity Designer)
  • Podstawowa znajomość programu 3ds Max (Junior 3D)
  • Podstawowa znajomość silnika renderującego Corona, Vray (Junior 3D)
  • Poczucie estetyki oraz kreatywność
  • Terminowość oraz rzetelność
  • Portfolio z własnymi pracami

Co oferujemy

  • Różne formy zatrudnienia (umowa o dzieło, umowa zlecenie, B2B)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wsparcie projektowe
  • Szkolenia
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

CV + Portfolio prosimy przesyłać na: kontakt@konzeptstudio.pl , w tytule maila: Junior Graphic Designer

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)."